Atlasglobal Uçak Biletleri Hediye Çeki Oldu

atlasglobal-hediye-ceki

“Hayallerin üstünde bir dünya” sloganı ile marka kimliğini yenileyen Atlasglobal Havayolları, hayata geçirdiği kampanyalar ile yolcularına avantajlar sunmaya devam ediyor. Atlasglobal ve Shopi go’nun yaptığı işbirliği sayesinde Atlasglobal’den alınan uçak biletleri, Shopigo.com’da alışveriş çeki fırsatına dönüşüyor. 

Mayıs ayı boyunca Atlasglobal’den uçak bileti alan kişiler, 30 Haziran’a kadar www.shopigo.com’dan yapacakları alışverişlerde kullanmak üzere uçak biletleri tutarında hediye çeki kazanmış olacaklar. Örneğin Atlasglobal’den 250TL’lik uçak bileti alanlar, 250 TL tutarında hediye çeki kazanmış olacak ve bu çeki 750TL’lik alışverişlerde kullanabilecek.

Uçak biletlerini 31 Mayıs 2015 tarihine kadar www.atlasglb.com’dan satın alanlara Shopigo hediye çekleri e-mail ile gönderiliyor ve çekler www.shopigo.com web sitesinden yapılacak tüm kadın ve erkek alışverişlerinde kullanılabiliyor.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>