Çelebi, Yer Hizmetleri Konferansı’nın Sponsoru Oldu

celebi_iata1

Çelebi Hava Servisi, 26-29 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek 28. IATA Yer Hizmetleri Konferansı’nın “Platin” Sponsoru oldu.

Türk Sivil Havacılığının ilk özel yer hizmetleri şirketi Çelebi Hava Servisi, öncülerinden olduğu sektörde gerçekleştirilen birçok önemli etkinlikteki gibi bu konferansta da Platin Sponsor olarak destek verdi.

IATA Yer Hizmetleri Konseyi (IGHC), yaklaşık 300 havayolu şirketini, yer hizmetleri firmalarını, havaalanlarını ve yetkili makamları bir araya getirerek yer hizmetlerine ilişkin ortak sorunların tartışılabileceği bir platform sağlıyor.

Çelebi Hava Servisi misafirlerini, Platin Sponsorluğunu üstlendiği ve THY’nin ev sahipliğinde gerçekleşen bu konferansta ve şirketlerin kendilerini tanıtacakları stantlarla zenginleşecek yer hizmetleri fuarında standında ağırlama fırsatı bulacak.

Çelebi Havacılık Holding yöneticileri; 27.4.2015 tarihinde Hindistan-Mumbai Çelebi-NAS Operasyon Yöneticisi Tauseef Khan ve 29.4.2015 tarihinde Çelebi Havacılık Holding Global Satış/Pazarlama Başkan Yardımcısı Athina Kapeni’nin de

katılacağı panellerde ayrıca uluslararası platformda görüş alışverişinde aktif rol oynayacaklar.

Bu arada Çelebi, 2014 yılında başlattığı yeni biruygulama ile Nisan-mayıs aylarında tüm istasyonlarında farklı tarihlerde hem kurululun yıldönümünü hem de çalışanlarının kıdemlerini düzenlene törenlerle  kutlamaya başladı. 2015 yılında da yine tüm istasyonlarda gerk Kuruluş yıldönümü gerekse çalışanların 5, 10, 15, 20, 25 ve 30 yıllık kıdemleri kutlanmaya başlandı.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>