THY’den Çocuklara Çok Özel Hizmet 

23 nisan

THY Samsun Bölge Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuk yolcular için farkındalık etkinliği düzenledi.

THY Samsun Bölge Müdürü Arif Ali Gezmişoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Samsun Çarşamba Havaalanı’nda aileleriyle seyahat eden çocuk yolcuların farklı olduklarını hissettirmek amacıyla ayrı bir uygulama başlattıklarını söyledi. 

Havaalanına gelen çocuk yolculara çeşitli hediyeler vererek bayramlarını kutladıklarını belirten Gezmişoğlu, yaptığı açıklamada: ”Tarihimizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın ayrı yeri ve önemi vardır. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı, Türk halkının milli mücadele içinde egemenliğini ilan ettiği bu günü, Mustafa Kemal Atatürk aynı zamanda geleceğin teminatı olan çocuklarımıza hediye etmiştir. Biz de THY Samsun Bölge Müdürlüğü olarak aileleriyle seyahat eden minik öğrencilerimizde, her zaman heyecanla hatırlayabilecekleri bir iz bırakmak istedik. Çocuklar için havaalanında uygun konseptle oluşturduğumuz alanda onlara özel check-in hizmeti sunduk. Günün anısına uçağa binmeleri ayrı bir yolculuk uygulaması ve özel kimlik kartları oluşturduk. Onların bu mutlu gününde farklı olmalarını istedik.” dedi.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>