Singapur Havayolları Asya Oyunları’na Sponsor Oldu

A330-200_AIR_TANZANIA_RR_V07

Singapur Havayolları, bölge civarındaki tanıtım faaliyetlerinin ödülü olan Ekonomi Sınıfı Singapur biletlerini ücretsiz olarak sunacağını açıkladı.

Singapur Havayolları (SIA), 5-16 Haziran 2015 tarihleri arasında Singapur’da düzenlenecek 28. Güneydoğu Asya (SEA) Oyunlarına sponsor olarak spor ve turizme verdiği desteği arttırmayı hedefliyor. Bu kapsam da Singapur Havayolları, bölge civarındaki tanıtım faaliyetlerinin ödülü olan Ekonomi Sınıfı Singapur biletlerini ücretsiz olarak sunacağını belirtti. Bu katılımın en önemli bilesenlerinden bir tanesi, bölge topluluklarını birlestirmeyi amaçlayan ve 28. Güneydoğu Asya Oyunları için özel olarak hazırlanan ve internet üzerinden oynanan dijital bir oyun olan NILA’s Quest olmuş olacak. Her bir ülkede büyük ödülü kazanan çifter, Singapur’a uçup Güneydoğu Asya Oyunlarının keyfini çıkarma sansını elde edecektir.

Singapur Havayolları aynı zamanda; ön izleme, açılış ve kapanış seremonileri sırasında dağıtılacak olan eğlence paketlerinde bulunan el yelpazeleri ve Güneydoğu Asya Oyunları temalı Airbus A380 uçak modellerine de sponsorluk desteği verecek.

Bunların yanı sıra, Singapur Havayolları kabin ekibi, açılış ve kapanış seremonilerinde gösterilere katılacaklar.

Singapur Havayolları Baskan Yardımcısı Sayın Mak Swee Wah, “Hem sporun hem de turizmin güçlü bir destekçisi olan Singapur Havayolları, 28. Güneydoğu Asya Oyunlarının resmi sponsoru olmaktan gurur duymaktadır. Ülkenin 50. kurulus

yıldönümünü kutladığımız bu yılda, 22 yıllık bir aradan sonra Singapur’da yapılacak olan bu önemli spor etkinliğini desteklemekten dolayı özellikle seref duymaktayız” dedi.

Konuşmasının devamında ise, ”Singapur Güneydoğu Asya Oyunları Organizasyon Komitesi (SINGSOC) Toplum &

Singapur’un simgesidir ve 28. Güneydoğu Asya Oyunları için üst düzey bir ortakla birlikte çalısmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Singapur Havayolları’ın bu etkinliğine verdiği katkı ile diğer Singapur Sirketlerinin de daha fazla katılım göstermesini umuyoruz. Bu spor deneyimini herkes için paylasmak için Singapur Havayolları gibi ortaklarla çalısmayı çok isteriz” şeklinde konuştu.

Singapur Havayolları, etkinliğe sponsor olmasının yanı sıra, hem Oyunlar için Singapur’a yolculuk edecek görevlilere özel fiyat olanakları sunacak hem de havayolunun 33 ülkedeki 66 varıs noktasına ulasan büyük ulasım ağında Singapur Havayolları ile yolculuk yapan müsterilerine ulasan tescilli iletisim araçları ile Oyunların tanıtımını yapacaktır. SIA’nın hem basılı hem de online olarak yayınlanan uçak içi dergisi SilverKris ve uçak içi eğlence sistemi KrisWorld bu iletişim araçlarından bazılarıdır.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>