Corendon 5 Ödül Birden Aldı

 coredeon

Hollanda ve Belçika başta olmak üzere Avrupa’da başarılı operasyonlarıyla takdir toplayan Corendon Havayolları bir kez daha Avrupa’nın en popüler seyahat sitelerinden biri olan Zoover tarafından düzenlenen Zoover Awards 2015’ten beş farklı kategoride ödül aldı.

Avrupa’nın seyahat ve havayolu firmalarına ilişkin tamamen kullanıcı oylamaları sonucu kategorik değerlendirmeler yapan Zoover web sitesi, Corendon Havayolları’na “En İyi Low Cost Havayolu//Best Low Cost Airline” ve “En Popüler Low Cost Havayolu//Most Popular Low Cost Airline” ödüllerini verdi. Corendon Turizm Grubunun Hollanda merkezli tur operatörü Corendon Travel ise Avrupa’nın en fazla ziyaret edilen sitelerinden olan portal tarafından “Deniz Tatilindeki En Popüler Tur Operatörü//Most Popular Tour Operator Beach Holidays” ve “Tüm Destinasyonlardaki En İyi Tur Operatörü//Best Allround Tour Operator”ün yanısıra Zoover’in Avrupa’da son derece popüler olan gençlik turizmi web sitesi gofun.nl tarafından  “Gençlik Tatilindeki  En Popüler Tur Operatörü//Best Tour Operator in Youngster Holidays” ödüllerine layık görüldü.

Corendon Turizm Grubu adına ödülleri Hollanda’da alan Corendon Kurucu Ortağı Atılay Uslu, her yıl bu ödülleri merakla beklediklerini, çünkü ödüllerin tüketiciler tarafından veriliyor olmasının kendilerine müşteri memnuniyeti oranları hakkında da çok şey ifade ettiğini belirtti. 5 ödülle eve dönmekten dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren Uslu, şirketin son yıllarda özellikle Avrupa’daki marka bilinirliğinin ve operasyonel kalitesinin artışının dikkat çekici olduğunu vurgulayarak, bu performansa duyarlılık gösteren Zoover.com kullanıcılarına, site yönetimine ve tüm Corendon çalışanlarına teşekkür etti.

Zoover ödülleri bu sene 220.000 kullanıcı oyuyla sahiplerini buldu. 23 kategoride 300 firma arasından en çok oyu alan birinciler “En Popüler”, en yüksek beğeni ortalaması alanlar ise “En İyi” olarak ödüllendirildi.

coredeon2

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>