THY Final Four’un Ana Sponsoru Oldu

thy_finalfour__1428663195_19892

24-26 Nisan tarihleri arasında Trabzon’da gerçekleştirilecek olan FIBA EuroChallenge Cup Final Four karşılaşmalarının ana sponsoru Türk Hava Yolları oldu.

Trabzonspor Medical Park Basketbol Kulübü Başkanı Abiş Hopikoğlu, Türk Hava Yolları’nın global markası Turkish Airlines ile Eurochallenge Cup Final Four organizasyonunun ana sponsorluğu konusunda, organizasyonun adına yakışan bir sponsorla anlaşmanın sevinci ve heyecanını yaşadıklarını söyledi.

Hopikoğlu, ”Turkish Airlines, dünya çapında parmakla gösterilen hizmet anlayışı, Türkiye’nin yer yüzündeki bayrak taşıyıcısı kimliğiyle en önemli markalarımızın başında geliyor. Eurochallenge Cup’ı kazanarak tarih yazmak istediğimiz bir organizasyonda, tarihi bir desteği arkamıza aldık; artık daha güçlüyüz. Bize verilen bu destekten dolayı, THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı nezdinde, Sayın Temel Kotil ve tüm yönetim kurulu üyelerine şükranlarımızı sunuyoruz. Bu destek, Trabzonspor Medical Park olarak bize bir kez daha kupayı kazanma hedefinin önemini hatırlattı” şeklinde konuştu.

24-26 Nisan tarihleri arasında Trabzon Hayri Gür Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek Final-Four maçlarında Trabzonspor Medical Park’ın yanı sıra Fransa’nın Nanterre, Romanya’nın Energia ve Almanya’nın Fraport Skyliners takımları yer alacak. Final Four’daki ilk maçını 24 Nisan’da oynayacak olan Trabzonspor Medical Park Romanya’nın Energia takımıyla karşılaşacak.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>