Pegasus Deneyimlerini Anlattı

flypgs

Pegasus Hava Yolları Yer İşletme Direktörü Murat Demirbilek, 13-15 Nisan 2015 tarihlerinde Budapeşte’de gerçekleşen, toplam 95 şirketten 170 havacılık profesyonelinin katıldığı Airside International Event’te yaptığı konuşmasında Pegasus’un sektörel deneyimlerini ve yer eğitimleri ile ilgili gelecek planlarını anlattı.

 Her sene düzenlenen ve havacılık sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olan Airside International Event, bu yıl 13-15 Nisan 2015 tarihleri arasında Budapeşte’de The Corinthia Otel’de gerçekleştirildi. Havacılık sektörünün farklı alanlarından, toplam 95 şirketten 170 kişinin katıldığı etkinlikte iki gün boyunca sektörün başarılı isimleri deneyimlerini aktardı. Pegasus Hava Yolları Yer İşletme Direktörü Murat Demirbilek, bu önemli etkinlikte konuşmasını gerçekleştirdi.

 

Konuşmasında havacılıkta meydana gelen yer kazalarında, otomasyona ve insana yapılması gereken yatırımın öneminden bahseden Demirbilek, tecrübelerinin yanı sıra Pegasus Hava Yolları’nın konuya yönelik bakış açısını ve bu konuda yaptığı çalışmaları dinleyicilere anlattı. Yer kazalarında insan faktörüne de değinen Demirbilek, verdiği örnekler ile kazalara ilişkin süreçleri nasıl yönetmeleri gerektiğini paylaştı.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>