Pegasus’tan Çocuk Bayramına Özel Kampanya

pegasus-indirim

Çocuklara verdiği önemi her fırsatta, proje ve uygulamalarıyla gösteren Pegasus Hava Yolları, Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak, çocuk misafirlerine yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor.

21–26 Nisan tarihleri arasında flypgs.com’dan veya Pegasus’un Mobil Uygulamaları’ndan bilet alan 0–12 yaş arası minik misafirler, 21 Nisan –10 Temmuz tarihleri arasında Pegasus’un yurt içinde bulunan 31 noktasına yapacakları uçuşlarda yüzde 50 indirimle uçma şansı yakalayacak.

Türkiye’de farklı tatil fırsatlarını değerlendirmek isteyen aileler, Pegasus’un yurt içi uçuş ağında yer alan 31 noktaya ait detaylı sefer bilgilerine www.flypgs.com‘dan ulaşabilirler. Ayrıca doğum günlerinde uçacak olan 0–12 yaş arasındaki çocuklar, Pegasus’un minik misafirlerine özel havada doğum günü kutlaması ve sürpriz pastası ile unutamayacakları bir deneyim yaşayabilir; Pegasus Cafe’nin özel çocuk menüsü ile uçuşlarını daha lezzetli hale getirebilirler.

Çocuklarına farklı kültürleri göstermek ve yeni deneyimler yaşatmak isteyen aileler, İzmir’de bulunan Uzay Kampı’nda Aile – Çocuk programına katılabilir, İstanbul Oyuncak Müzesi’nde dünden bugüne oyuncakların değişimini gözlemleyebilir, Gaziantep’te bulunan Parkantep’te birbirinden keyifli oyun alanlarında doyasıya eğlenebilir veya Ankara Çocuk Müzesi ve Bilim Merkezi’nde farklı yaşam alanlarını keşfedebilirler.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>