Singapur Havayolları Mart Ayında Yolcu Sayısını Yükseltti

singapur

Singapur Hava Yolları, Mart 2015’te artan talep dolayı geçen yılın aynı dönemine göre 2.4 yüzde daha fazla yolcu taşıdı.

Singapur Havayolları, geçtiğimiz ayın verilerine bakıldığı zaman, önceki yılın aynı dönemine göre taşıdığı yolcu sayısını arttırarak başarılı bir grafik çizdi. Güney Batı Pasifik yolları üzerinde artan talep ile birlikte Singapur Havayolları, uçakların koltuklarındaki doluluk oranını arttırmaya devam ediyor.

Singapur Hava Yolları, (SIA) Mart 2014’te 1.510.000 olan yolcu sayısını bu yılın aynı döneminde yüzde 2.4 arttırarak 1.546.000 yolcu taşımış oldu. Açıklanan bu grafikler Singapur Hava Yolları tarafından 15 Nisan Çarşamba günü borsaya bildirildi.

Singapur Havayolları yetkilileri tarafından yapılan açıklamada; Güney Batı Pasifik, Batı Asya ve Afrika’da artan taleple birlikte kapasitenin geliştirilebileceği ancak bu durumun Doğu Asya için geçerli olmayacağı belirtildi. Avustralya ve Yeni Zelanda’yı da içeren Güney Batı Pasifik bölgesinin Havayolu’nun yetkilileri, yolcu talebinin Amerika’da hala yetersiz olduğunu söyledi. Piyasa koşullarının zorluğuna rağmen artan piyasa talebine karşılık vermenin yanı sıra tanıtım ve kampanya faaliyetlerini de sürdürmeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>