THY, Sabiha Gökçen’den 3 Yeni Uçuş Başlattı

thy_270

Türk Hava Yolları’nın resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile bugün başlatılan 3 yeni sefer ile Sabiha Gökçen’den Türk Hava Yolları’nın uçtuğu dış hat sayısını 20’ye yükseldi.

THY, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Amsterdam, Bakü, Berlin, Brüksel, Düsseldorf, Ercan, Frankfurt, Kiev, Kuveyt, Londra, Milan, Münih, Paris, Tiflis, Tahran, Tel Aviv, Viyana’nın ardından Roma, Köln ve Stuttgart noktalarına da uçuşları başlattı.

Roma Stuttgart ve Köln’e Atatürk Havalimanı’ndan uçabilen yolcular artık Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan da THY ile seyahat edebilecekler.

Haftanın 7 günü karşılıklı olarak icra edilecek Sabiha Gökçen – Roma seferlerinde yolcular, tüm vergiler daahil gidiş-dönüş 111 avrodan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edebilecek.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Köln’e hafta içi her gün; Stuttgart’a ise pazartesi, çarşamba, cuma ve cumartesi günleri karşılıklı seferler gerçekleştirilecek.

Yolcular,Köln ve Stuttgart’a tüm vergiler dahil gidiş-dönüş 139 avrodan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edebilecek.

Tarifeli uçuş saatleri şöyle:

sabihagokcenfiyatlar

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>