Qatar Airways’e 2 Altın Madalya 

qatar-airways-altin-madalya

Havayolu şirketi altın ödüllerini, özel İtalyan tasarımı Giorgio Armani Fragrances & Beauty First Class Erkek konfor kiti ve Business Class Orta Doğu konfor kiti ile Qatar Airways kazandı.

Hizmet mükemmelliği sayesinde Skytrax tarafından beş yıldız verilen birkaç seçkin havayolu şirketinden biri olan Qatar Airways, bu etkinlikte iki altın ödül birden kazanan tek havayolu şirketi oldu.

Bu da, şirketin dünya genelindeki birinci sınıf havayolu şirketlerinin arasından sıyrılan üstün kaliteli hizmetini vurgulamış oldu.

Etkinlik, geçen hafta beşincisi düzenlenen ve en yeni uçak iç mekan tasarımlarının ve ürünlerinin sergilendiği, sektörün lider etkinliği olan Aircraft Interiors Expo sırasında Almanya’nın Hamburg kentindeki Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirildi.

Ödülleri, şirket adına Qatar Airways Müşteri Deneyimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Rossen Dimitrov aldı. Jürinin kendi hediye kitlerine iki altın ödül vermesinden dolayı büyük gurur duyduklarını belirten Dimitrov sözlerine şöyle devam etti: “Bu da yolcularımıza her bir yolculuklarını mümkün olduğunca keyifli hale getirmek için en iyisini sunmaya olan kararlılığımızın altını çiziyor.” dedi.

Ödüller için yapılan değerlendirmeler yolcuların istekleri ve ihtiyaçları göz önüne alınarak yapılıyor ve seçim kriterleri arasında trendlere uyum sağlanması, isteklerin karşılanması, lüks, kullanılabilirlik ve stil yer alıyor ve tüm bunlar yolcuların bakış açısına göre değerlendiriliyor.

Jürilerden oluşan bir odak grubu geçen 12 aylık dönemde yaptıkları uçuşlarda bu konfor kitlerinin tümünü test etti.

İmzası olan beş yıldızlı konukseverliğiyle ünlü Qatar Airways, yolcularına uçuş esnasında benzersiz deneyimler yaşatıyor.

Art arda iki senedir Skytrax tarafından En İyi Business Class Ödülü verilen hava yolu şirketi yolcularına, sunduğu üstün lüks ve fevkalade hizmetle birinci sınıf seyahat deneyimi yaşatıyor.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>