SunExpress’in Roma ve Milano Uçuşları Başlıyor

sun

1 Mayıs 2015 tarihinden itibaren SunExpress, Roma ve Milano seferlerini başlatmış olacak.

2015 yaz sezonunda, dış hatlarda İzmir’i 5 yeni noktaya bağlayacak olan SunExpress, ilk tercihlerini 1 Mayısta başlayacak olan Roma ve Milano seferleriyle başlatacak. 

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan SunExpress, İzmir’den yurt dışı uçuş ağını genişletmeyi hedefliyor. Yaz sezonuna girilmesiyle birlikte İzmir’den yurt dışına genişletilecek olan ağlar Brüksel, Roma, Milano, Toulouse ve Londra olarak belirlendi. 1 Mayıs tarihinden itibaren gerçekleşecek olan ilk iki destinasyon Roma ve Milano olmuş olacak.

İç hatlarda İzmir’i 13 şehire direkt olarak bağlayan SunExpress, İzmir’i 1 mayıs itibariyle dış hatlarda  da 5 yeni noktaya bağlama sürecini başlatmış olacak. SunExpress, Milano ve Roma’ya haftada iki olmak üzere her Pazartesi ve Cuma günü karşılıklı olarak sefer düzenleyecek.

2012 yılında İzmir’i HUB (aktarma merkezi) ilan eden ve her geçen gün İzmir’deki uçuş ağını genişleten SunExpress, İtalya’da Milano ve Roma’dan sonra, Belçika’da Brüksel, Fransa’da Toulouse ve İngiltere’de Londra’ya da uçmaya başlayacak. 2015 yaz sezonuyla beraber İzmir’den uçtuğu ülke sayısını 12’ye çıkaracak olan SunExpress, İzmir’i, Finlandiya, İngiltere, İtalya, Hollanda, Norveç Fransa, Avusturya, Belçika, İsviçre, Almanya, Danimarka ve İsveç’e direkt tarifeli seferlerle bağlıyor. Ege ve Akdeniz’e tarifeli uçuşlar ile yaz kış en fazla turist getiren hava yolu olan SunExpress, İzmir’den Avrupa’da 12 ülkede 30 dış hat noktasına haftada 118 tarifeli uçuş gerçekleştirecek.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>