Gelibolu Oyunları’nın Sponsoru THY Oldu

thy gelibolu

T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 25-29 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Gelibolu Oyunları’na Türk Hava Yolları’nın sponsor olacağı açıklandı.

Çanakkale Savaşı’nın 100. Yılı’nda düzenlenecek olan oyunda, savaşa katılan 7 ülkeyi; Türkiye, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, Hindistan, Yeni Zelanda ve Avustralya’nın üniversiteli sporcuları temsil edecek.

Bugüne kadar Euroleague’e ismini veren Tütk Hava Yolları, Barcelona, Manchester United, Borussia Dortmund, Olimpik Marsilya, Lionel Messi, Kobe Bryant, Didier Drogba gibi birçok önemli spor organizasyonu, spor kulübü ve sporcuya sponsor olmuştu. Gelibolu Oyunları’nın Resmi Havayolu sponsoru olarak organizasyona katılacak olan Türk Hava Yolları kafilelerin Türkiye ulaşımları sağlayarak destek olacak.

25-29 Nisan tarihleri arasında T.C Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenecek olan Gelibolu Oyunlarında sporcular, 3’e 3 basketbol, tenis, plaj voleybolu, bisiklet, kros, yüzme, ragbi, triatlon ve yelken branşlarında mücadele edecekler.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>