THY ve Avea ortalığıyla Discover İstanbul

Türk Hava Yollarının yenilikçi hizmetlerine bir yenisi daha eklendi. Avea ile ortaklaşa hayata geçirilen “Discover İstanbul”,  İstanbul’u tanıtan ve dünya çapında şu ana kadar yapılmış en geniş çaplı mobil uygulama olma özelliğine sahip. Uygulamanın ana hedef kitlesi yerli ve yabancı turistler olsa da İstanbul’da yaşayanların da kullanabileceği bir uygulama hazırlanmış.

Discover İstanbul uygulamasını kullanan kişiler İstanbul’da gezilecek yerler, alınabilecek hediyeler, yenilecek yemekler, alışveriş yerleri, toplu taşıma araçlarının kullanımına kadar tüm detayların yer aldığı zengin içeriğe bu uygulama ile erişim sağlayabilecekler.

İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan Discover İstanbul mobil uygulamasında, en cazip eğlence mekanları önerileri ile birlikte, araç kiralama hizmeti, en güncel kültürel haberler ile İstanbul’un en merkezi yerlerinde bulunan otel önerileri ve kullanıcı yorumları da bir arada sunuluyor.

Discover Istanbul’un altyapısı ve içerikleri, yerli ve yabancı turistlerin İstanbul hakkındaki en doğru ve güncel bilgiye en kolay şekilde ulaşmalarını sağlayacak şekilde tasarlandı. Kullanıcılar; offline kullanım imkanı ile deneyimi kesintisiz ve masrafsız olarak yaşayabilecek, düzenli güncellemeler ile her zaman doğru bilgilere ulaşabilecekler.

IOS kullanıcıları buradan, Android kullanıcılarıysa şuradan uygulamayı yükleyebilirler.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>