THY, Porto’ya Sefer Düzenliyor

thy-porto

Türk Hava Yolları’nın, Portekiz’de, Lisbon’un ardından sefer sağlayacağı 2.nokta olan, Porto’ ya direkt uçuşlar bugün itibariyle başlıyor.

Dünya genelinde olduğu gibi Güney Avrupa’da da büyümesini hız kesmeden sürdüren Türk Hava Yolları, hâlihazırda bölgenin 6 ülkesindeki 27 noktaya uçuş düzenlemekte.

Bugün başlayacak olan seferlerle Porto’yu da geniş uçuş ağına dâhil eden Türk Hava Yolları, Porto seferlerini Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftada 4 gün karşılıklı uçuşlarını gerçekleştirecek.

İstanbul’dan Portekiz’in en büyük şehirlerinden biri olan Porto’ya, tüm vergiler dâhil, gidiş-dönüş 129 Euro’dan başlayan rakamlarla fiyatlandırılacak.

Ayrıca, Miles&Smiles üyeleri, Porto hattında önümüzdeki Ekim ayına kadar %25 mil indirimli ödül biletle seyahat edebilecek ve uçuş sınıflarını yükseltebilecekler. 

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>