Türk Hava Yolları’ndan ”O Pilot Benim’’ Yarışması

o pilot benim

Hayatında bir kez bile olsa pilot olmayı istemiş yada hayalini kurmuş 5 talihli Türk Hava Yollarının düzenlediği ”O Pilot Benim’’ yarışmasıyla hayallerine kavuşacak.

 Bu yarışmayı kazanan talihliler, Türk Hava Yolları simülatörü ile uçuş deneyimi yaşayacak.

‘’O Pilot Benim’’ yarışması ile Türk Hava Yolları, havacılık gönüllülerine son derece keyifli bir imkân sunmak istiyor. Hayatında bir kez bile olsa pilot olmayı istemiş yada hayalini kurmuş 5 talihliyi hayalleriyle buluşturan Türk Hava Yolları, bu ve benzeri aktivitelerle toplum nezdinde havacılığa yönelik ilgiyi artırmayı planlıyor.

Türk Hava Yolları’nın Facebook sayfasını 08.04.2015-13.05.2015 tarihleri arasında  ziyaret eden kullanıcılar, “O Pilot Benim” uygulamasında verilen metni, tıpkı bir Türk Hava Yolları pilotu gibi okuyup, sesini kaydederek ve yarışmaya katılıyor. Toplamda 5 kişi olmak üzere her hafta 1 kişi, en iyi anonsları yaparak, Türk Hava Yolları’nın uçuş simülasyonunu deneyimleme hakkı kazanacak.

“O Pilot Benim” kampanyasının ait tanıtım videosunda yer alan ekip ise yıllardır şirket bünyesinde çalışarak hayallerini gerçekleştirmiş olan Türk Hava Yolları pilotları.

Yarışmaya katılmak için www.facebook.com/turkishairlinesTR adresinden “O Pilot Benim” uygulamasını açıp, bilgisayarlarındaki mikrofonları kullanarak en iyi anonsları yapmak ve iletişim bilgilerini eksiksiz doldurmak yeterli.

İstanbul ile sınırlı tutulmayan yarışmada hayallerini gerçekleştirmek isteyen talihlilerin,  Türk Hava Yolları’nın İstanbul’a direkt uçuşunun olduğu noktalardan kalkışla İstanbul’a uçuş biletleri de yine Türk Havayolları tarafından karşılanmış olacak.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>