Singapur Airlines’dan Anlamlı Uçuş

singapur air

Singapur Havayolları, Havayollarının SG50 aktivitelerinin bir parçası olarak dünyanın en büyük uçağı olan Airbus 380’de Yardım Kuruluşu organizasyonu için yaklaşık 300 kişi için özel bir yardım uçuşu düzenlemeye hazırlanıyor.

29 Mayıs 2015 günü ilk defa Singapur Havayolları tarafından düzenlenecek olan yardım uçuşu yaklaşık olarak 3 saat süreceği belirtildi.

Yardım amaçlı düzenlenen bu uçuşta, birçoğu daha önce hiç uçağa binme sansını elde edememiş özel ihtiyaçları olan çocuklar ve engelli yetişkinlerin yanı sıra yoksun yaşlılar ve aileleri yer alacaklar.

Uçak içi eğlence ve uçak içi yemek servisinin keyfini çıkarmanın yanı sıra uçuş süresince Singapur Havayolları’nın dünyaca ünlü kabin ekibi yolculara özel gösteriler sergileyecekler.

Yer personeli, kabin ekibi ve pilotlardan oluşan Singapur Havayolları gönüllüleri, yolcuların uçuş deneyimlerinin eğlenceli, unutulmaz ve rahat olması amacıyla her türlü yardımı yapmak üzere hazır bulunacaklar.

Bu çok özel uçuşun Airbus, SATS, Singapur Changi Havalimanı Grubu ve Shell Aviation gibi Singapur Havayolları ortaklarının yardımlarıyla gerçekleştirildiği belirtildi.

Singapur Havayolları CEO’su Sayın Goh Choon Phong konuya ilgili yaptığı açıklamada “Biz ve desteğini esirgemeyen ortaklarımız, uçma heyecanını paylaşabileceğimiz için büyük bir mutluluk duymaktayız. Onlara hayatları boyunca çok güzel bir şekilde hatırlayacakları essiz ve unutulmaz bir deneyim yaşatmayı umuyoruz. Singapur’un 50. kuruluş yıldönümünde topluma destek olmak için üzerimize düseni yapmanın yanı sıra Yardım Kurulusu organizasyonunun desteklediği faydalı birçok program hakkında da farkındalık yaratıyoruz” şeklinde konuştu.

Yardım Kuruluşu Genel Müdürü Sayın Ng Ling Ling ise “İlk defa uçmak harika bir deneyimdir. Hayatlarında birçok zorlukla karsılaşan bu insanlar için ise çok ama çok özel bir deneyimdir. Bu faaliyet, bu insanlar için sadece basit bir uçak yolculuğu değildir, bu her şeyin mümkün olduğu inancının bu insanlara verilmesidir. Yardım Kurulusu organizasyonu kişilere bu imkânı sağlayan ve bu insanların hayatta yaşadıkları zorlukların ötesine bakmalarını teşvik eden Singapur Havayolları’na minnettarız” dedi.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>