Singapur Hava Yolları, Medya Ajansını Arıyor

sia

Singapur Havayolları, (SIA) küresel medya planlama ve satın alma hizmetlerini geliştirmek için bir medya ajansı aradığını duyurdu.

Pazarlama departmanından yapılan açıklamada , SIA ilgilenen kuruluşların, çevrimiçi ve çevrimdışı medya kanallarının yanı sıra genel pazarlama iletişimi yürütebilecek niteliklere sahip olması gerektiğini belirtti. Yetkililer ayrıca online ve dijital medya konusunda küresel markalarla çalışan deneyimli bir ajans olması gerektiğini belirttiler.

İki aşamalı olarak yapılacak olan ihalenin, ilk aşamasında teklif talebinin ardından da bir ön-yeterlilik aşaması olacak. İlgilenen kuruluşların SIA’nın medya planlama ve satın alma gereksinimlerini anlayabilmeleri için kısa bir ön yeterlilik görevini yerine getirmeleri gerekecek.

Daha sonra yapılacak olan seçimin ikinci aşamasında teklif taleplerinin değerlendirilmesi doğrultusunda ajanslar bilgilendirilecekler.

Katılımcıların başvuruları yazılı belgeler ve sunumlar dayalı olarak değerlendirilecektir. Ön yeterlilik belgelerinin teslimi için belirlenen son tarih 27 Nisan olmakla beraber elemeye kalan ajanslar 4 Mayıs 2015 tarihinde haberdar edilecektir.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>