THY Hethrow Frekansını Arttırıyor

thy_heatrow

Türk Havayolları daha önce Heathrow’da Scandavian Airlines’ın slot hakkını aldığını duyurmuştu. Sonra da Avrupa’nın en önemli meydanlarından olan Heathrow’a 30 olan frekansını 37’ye yükselteceğini açıklamıştı.

Türk Hava Yolları Heathrow Genel Müdür Osman Battali,konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada: ”Heathrow’a yaptığımız frekans artışını ve yeni program ile gerçekleştireceğimiz günlük uçuşları duyurmaktan gurur duyuyoruz” diye konuştu.

Battal, Heathrow’da yakalanan başarıdan ve gösterilen gelişimden büyük mutluluk duymalarının yanı sıra, frekans artışlarıyla beraber çok daha fazla insanın Türk Hava Yolları aracılığıyla Türkiye’ye ziyarette bulunabileceğini belirtti.

THY Heathrow Müdürü Osman Battali, ayrıca bu uçuşlarda Türkiye’nin son durak olmadığını ve bir çok noktaya ulaşmak için bir hub görevi gördüğünü ifade etti.

Heathrow’dan İstanbul uçuşlarının yeni programına 25 Ekim’de başlanacağı ve 38 frekans olarak gerçekleştirileceği açıklandı.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>