THY’nin San Francisco Seferleri Başladı

thy sanfrans 2

Türk Hava Yolları, Amerika Birleşik Devletleri’nde sefer sağlayacağı 7. uçuş noktası olacak olan San Francisco’ya direkt uçuş seferlerini 13 Nisan itibariyle başlattı.

Türk Hava Yolları’nın Amerika kıtasında Buenos Aires, Sao Paulo, Toronto, Chicago, Houston, Los Angeles, New York, Washington, Boston ve Montreal’in ardından uçuş sağlayacağı 11’inci nokta olan San Francisco’ya ilk seferi, 13 Nisan itibariyle gerçekleştirdi. Türk Hava Yolları’nın San Francisco seferleri Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 5 gün karşılıklı olarak gerçekleştirilecek.

Türk Hava Yolları, San Francisco uçuşlarını yolcuları nezdinde daha keyifli bir hale getirmek adına sıradanlıktan uzaklaşmayı tercih edip, yine bir ilke imza attı. Bu iki önemli metropolün buluşmasını ölümsüzleştirmek adına, İstanbul ve San Francisco’nun benzerliklerinden esinlenerek, modernist bir bakış açısını minimalist çizgilerle buluşturan Türk Hava Yolları, San Francisco’ya uçuş sağlayacak Safranbolu B777-300 uçağına hazırladığı tasarımı giydirdi. 

thy sanfrans

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>