Pegasus, artık Lyon ve Milan-Malpensa’ya da uçuyor

pegasus lyon

Pegasus Hava Yolları, Lyon ve Milan-Malpensa’ya uçuşların başladığını açıkladı. Bu sayede Lyon ile birlikte Fransa’da 5. uçuş noktasını, Milan-Malpensa ile de İtalya’daki 4. uçuş noktasını devreye sokmuş oldu.

Uçuş noktalarını sürekli olarak arttırmayı hedefleyen Pegasus Hava Yolları, bu kez de 29 Mart itibariyle Lyon ve Milan-Malpensa noktalarına uçuşları başlattı. Eklenen yeni noktalarla birlikte Pegasus uçuş ağı; yurt içinde 30,yurt dışında ise 59 olmak üzere 37 ülkeyle toplam 89 noktaya ulaşmış oldu.

Pegasus ile Lyon 35 noktaya bağlıyor

Pegasus Hava Yolları, Fransa’da 5 yıldır tarifeli olarak düzenlediği Paris, St. Etienne ve Marsilya seferlerinin ardından, 29 Mart 2015 itibariyle Lyon’a da uçak seferlerini başlattı.

Pegasus, yolcularını Lyon’a yurt içinde Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Denizli, Elazığ, Erzincan, Gazipaşa/Alanya, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kayseri, Konya, Şanlıurfa, Malatya, Nevşehir, Samsun, Sivas ve Trabzon olmak üzere 20 noktadan; yurt dışında ise Bahreyn, Beyrut, Bişkek, Doha, Dubai, Kuzey Kıbrıs/Ercan, Hurgada, Kharkiv, Krasnodar, Kuveyt, Mineralnye Vody, Şarm El-Şeyh, Tahran, Tel Aviv ve Tiflis olmak üzere 15 noktadan; toplamda 35 noktadan bağlantılı olarak uçurmaya başladı.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Lyon’a Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri için saat 10.30’da, Lyon’dan saat 13.50’de karşılıklı olarak yapılan olan seferlerin ücretleri ise 65,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.Mayıs ayında başlaması planlanan Nice uçuş seferleriyle birlikte, Pegasus’un Fransa’da uçtuğu noktaların sayısı beşe yükselmiş olacak.

İtalya’da Pegasus’un 4. uçuş noktası: Milan-Malpensa oldu

Roma, Bologna ve Milan-Bergamo’nun ardından 29 Mart 2015 tarihinde Milan-Malpensa seferlerini başlatan Pegasus Hava Yolları, İtalya’da uçuş gerçekleştirdiği noktaların sayısını 4’e çıkarmış oldu.

Bu sayede, Pegasus yolcuları artık İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Milan-Malpensa’ya Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftanın dört günü 39,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilecek. Pegasus’un Milan-Malpensa’ya seferleri, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan saat 15.25’te; Milan-Malpensa’dan ise 18.30’da gerçekleşecek.

Pegasus, Milan-Malpesa’yı yurt içinde Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir/Edremit, Bodrum, Dalaman, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gazipaşa/Alanya, Hatay, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Merzifon/Amasya, Muş, Nevşehir, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Van olmak üzere 28 noktaya; yurt dışında ise Hurgada, Kuzey Kıbrıs, Kharkiv, Krasnodar, Kuveyt, Mineralnye Vody, Şarm El-Şeyh, Tel Aviv ve Tiflis olmak üzere 9 noktaya; toplamda 37 noktaya olarak uçurmuş olacak.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>