Pegasus’tan Online Otopark Seçeneği

Pegasus Hava Yolları, misafirlerine yeni iş ortağı ParkCloud ile birlikte 30 ülkede havaalanı otopark alternatiflerini online olarak sunacağını açıkladı. Pegasus’un Online Otopark hizmeti sayesinde misafirler, bütçelerine uygun otoparklarda yerlerini önceden ayırtabilecekler.

Pegasus Hava Yolları, misafirlerin havaalanında park yeri bulmalarına yeni ve uygun bütçeli bir çözüm getirme arayışındaydı. Pegasus Havayolları’na ait parking.flypgs.com adresine hizmete giren Pegasus Online Otopark sayesinde misafirler, Türkiye başta olmak üzere 30’dan fazla ülkede havaalanlarında ve havaalanlarına yakın çevrede bulunan otopark seçeneklerine online olarak ulaşabilecekler.

Park Cloud iş birliğiyle hazırlanan ve parking.flypgs.com adresinden verilen Pegasus Online Otopark hizmetini kullanmak son derece basit bir hale getirilmiş. 

Misafirler:

· Gidecekleri havaalanı ve seyahat tarihlerini seçebilecek,

· Bütçelerine uygun otoparkları gözden geçirebilecek,

· İletişim bilgilerini tamamlayarak seçtikleri otoparklarda yerlerini önceden ayırtabilecekler.

Pegasus’un Online Otopark hizmetinde, ayrıca havaalanlarının vale hizmetinden yararlanarak araçlarını terminal girişinde teslim etme ya da otoparktan havaalanına ulaşım sağlayan shuttle hizmetini kullanma imkanı da yer alıyor.

Pegasus, yeni hizmete giren Online Otopark hizmetinin yanı sıra, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakın mesafede bulunan ve sürekli shuttle hizmeti bulunan ‘Pegasus Ekopark’ ile misafirlerine uygun fiyatlı otopark hizmeti sunmaya devam ediyor. 

Pegasus ayrıca İzmir Adnan Menderes ve Ankara Esenboğa Havaalanları’nda TAV Havalimanları A.Ş. ile yaptığı anlaşma kapsamında otoparklardan indirimli olarak faydalanma fırsatını da misafirlerine sunuyor.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>