Pegasus Dünyanın En Güzel Hediyesini Verdi

thy ada

 

Pegasus Hava Yolları, ”Dünyanın En Güzel Hediyesi” kampanyası kapsamında düzenlediği resim yarışmasında birici olan Ada Eminağaoğlu’nun çizdiği ”Hayalindeki Tatil” temalı resimini, filosuna katılan en yeni uçağının üzerine yerleştirdi. Plaket verilmek üzere çağırıldığı düşüncesiyle gelen Ada, çizdiği resimin üzerinde olduğu uçakla karşılaşınca duygusal anlar yaşadı.

Pegasus Hava Yolları, 2011 yılından beri ”Dünya’nın En Güzel Hediyesi” kampanyası kapsamında, filosuna yeni katılan uçaklara Aile Bireylerinin en son doğan kız çocuklarının ismini vererek bu mutluluğu misafirleriyle paylaşıyordu.Bu kez kampanyanın içeriği ‘’Seyahat; hayatı dolu dolu yaşamaktır’’ iç görüsüyle yola çıkarak, sınırsız hayal gücüne sahip olan çocukların anlatacağı ”Hayalindeki Tatil” temalı resim yarışması ile zenginleştirildi. Pegasus filosuna yeni katılan Boeing 737-800 model uçağının üzerine, resim yarışmasında birinci olan 9 yaşındaki İzmirli Ada Eminağaoğlu’nun çizdiği ‘’hayalindeki tatil’’ temalı resimini yerleştirdi ve uçak Ada ismini aldı.

Pegasus, plaket vermek üzere davet ettiği Ada’ya sürpriz yaparak kendi çizdiği resimi ile boyanmış olan uçakla karşılaştığı anda ki duygusal buluşmayı video aracılığıyla misafirleri ile paylaştı.

Ali Demirel’in yönetmenliğini üstlendiği Autonomy imzalı videoda, Pegasus’un Ada Eminağaoğlu’na hazırladığı sürprize ve üzerinde Ada’nın üzerinde çizdiği resim yer alan dev uçakla karşılaşması anı yer alıyor.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>