Qatar Airways, Lüks Markalarla Sunum Yapan İlk Havayolu Şirketi

qatar air

Qatar Airways, yolcularına dünyaca ünlü iki İtalyan markası Giorgio Armani Fragrances & Beauty ile Missoni tarafından hazırlanan ürünleri sunan ilk uluslararası hava yolu şirketi oldu.

Qatar Airways’in ayrıcalıklı yolcularına sunulacak lüks markların ürünleri arasında; ikonik İtalyan markaları Giorgio Armani Fragrances & Beauty’den konfor kitleri ve Missoni’den uyku takımları bulunuyor. Bu sayede Qatar Airways, şirketinin gökyüzünde beş yıldızlı hizmet sunmaktaki kararlılığı vurgulanmış olacak.

Harmony tarafından tedarik edilen özel tasarım kitler, benzersiz bir sofistikelikte lüks ve konfor sunarak yolculukları boyunca yolcuların kendilerini yenilenmiş ve rahatlamış hissetmelerini sağlaması için sunulacak.

Qatar Airways Group CEO’su Ekselansları Sayın Akbar Al Baker, First Class ve Business Class yolcularına özel konfor kitleriyle benzersiz bir lüks ve konfor sunmak amacıyla bu tanınmış lüks markalarla iş birliği yapmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti ve sözlerine şöyle devam etti:“Qatar Airways imzasıyla yolculara sunulan hizmeti simgeleyen bu markalar, ince zevkli olmaları, birinci sınıf kaliteleri, lüksleri ve saygınlıkları ile diğerleri arasından sıyrılıyor.”

Qatar Airways’de First Class ve Business Class’ta, uyku takımlarına ve konfor kitlerinin yanında, Rituals cilt bakım ürünleri de sunulacak. Kitlerde yer alan ürünler arasında parfümler, losyonlar ve el yıkama sabunları yer alıyor.

Giorgio Armani Fragrances & Beauty kitinde, Armani erkek cilt bakım ürünleri ve Giorgio Armani’nin yeni kadın kokusu ‘Si’ ile birlikte efsanevi parfümler ‘Acqua di Gio’ ve ‘Armani pour Homme’, ‘Crema Nera Extrema supreme reviving cream’, göz farları, çoraplar, kulak tıkaçları, Rituals Cosmetics’in besleyici dudak balsamı ve kadın yolcular için saç fırçası bulunuyor.

Qatar Airways, gece uçuşlarında First Class yolcularına İtalyan moda evi Missoni tarafından tasarlanan, stil sahibi ve lüks uyku takımlarını ve Missoni terliklerini sunuyor. Özel Missoni uyku kiti konforu ve rahatlığı garantileyecek şekilde hazırlandı.

Sektörün denetleyicisi Skytrax tarafından art arda iki defa En İyi Business Class Ödülünü alan Qatar Airways, yolcularına fevkalade bir lüks ve olağanüstü hizmetlerle dolu bir seyahat deneyimi sunmaya devam ediyor.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>