THY, Geçici Olarak Kaunas Havalimanını Kullanacak

thy-kaunas

Litvanya’nın Vilnius Uluslararası Havalimanı’nda pist yenileme çalışmaları yapılmasından dolayı Türk Hava Yolları İstanbul’dan Vilnius’a yaptığı seferlerde geçici olarak Kaunas Havalimanı’nı kullanacak.

THY Litvanya Müdürü Serkan Binyar, THY yolcularının İstanbul’dan Kaunas’a geldiğinde buradan özel havalimanı otobüsleriyle Vilnius’a geçebileceklerine değinerek, “Kaunas Havalimanı’ndan Vilnius’a araç servisi garantisini aldık” dedi.

Serkan Binyar, Kaunas’dan Vilnius’a 50 dakika sürmesi beklenen otobüs yolculuğunun, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Litvanya’ya gelen misafirler için engel teşkil etmeyeceğini belirtirken, Litvanya seferlerinin geçici süreyle iptal olma ihtimalinin çok düşük olduğunu da sözlerine ekledi.

Serkan Binyar, “Şimdi iptal etme gibi bir opsiyonumuz bulunmuyor. Pist yenileme döneminde Litvanya’ya uçmayı planlıyoruz” diyerek konuya açıklık getirdi.

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>