Antalya’yı SunExpress Uçuracak

sunex antly

Antalya’da her geçen gün uçuş ağını genişletmeyi planlayan SunExpress, Nisan ayında Antalya’dan Paris, Strasburg, Lyon, Nantes, Cenevre, Lüksemburg ve Amsterdam’a uçuşlarını başlatıyor.

Lufthansa ile Türk Hava Yolları’nın ortak kuruluşu olan SunExpress, Nisan ayı itibariyle Antalya’dan yurt dışı uçuş ağına Avrupa’dan yedi yeni sefer ekliyor. Yaz sezonuyla birlikte Antalya’da yurt dışında 10 yeni hattı uçuşa açacağını açıklayan ve 29 Mart’ta Kopenhag ve Stockholm’e uçmaya başlayan SunExpress, Paris,  Strasburg, Lyon, Nantes, Cenevre, Lüksemburg ve Amsterdam uçuşlarına bu ay başlıyor.

İç hatlarda Antalya’yı 8 kente direkt uçuşlarla bağlayan SunExpress, 29 Mart’ta başlattığı Kopenhag ve Stockholm uçuşlarından sonra bu ay yedi yeni dış hat noktasına daha uçmaya başlıyor. SunExpress, Paris, Nantes ve Lyon’a her Pazartesi, Amsterdam’a her Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cumartesi, Lüksemburg ve Strazburg’a her Cuma, Cenevre’ye ise her Çarşamba ve Cumartesi günleri uçacak. SunExpress, Mayıs ayında ise Antalya’dan bu yaz son dış hat noktası olan Almanya’da Memmingen’e uçmaya başlayacak.

2015 yaz sezonunda Antalya’dan Avrupa’ya uçurduğu ülke sayısını 8’e, destinasyon sayısını ise 35’e yükselten SunExpress, Antalya’nın gelişen potansiyeliyle beraber büyümeye devam ediyor. 

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>